Eximius Auto

Eximius znaczy wyjątkowyCzyli dlaczego kupić u nas samochód

Wiele firm w swoich opisach umieszcza informację o tym, że są wyjątkowe, ponieważ samochody to ich pasja. Co to oznacza dla klienta? Często niewiele.

Nasza firma jest inna. Oczywiście pasja związana z motoryzacją towarzyszy nam od lat. Mamy jednak do zaoferowania coś więcej - coś co 'robi różnicę', co sprawia, że nazwa którą wybraliśmy jest adekwatna.

Tym co odróżnia nas od innych jest doświadczenie, a będąc bardziej precyzyjnym: to co potrafimy za jego pomocą zmienić. Lata doświadczeń zdobytych w różnych firmach, branżach, krajach; na różnych stanowiskach i szczeblach kariery, pomogły nam dostrzec potrzebę oraz potencjał zmian.

Dlaczego chcemy cokolwiek zmieniać? Ponieważ bycie 'jak inni' nas nie interesuje; ponieważ wiemy, że zmiany na lepsze są możliwe, ale ktoś w końcu musi je zapoczątkować; ponieważ od najmłodszych lat słyszeliśmy, że jeśli chcemy zmieniać świat, powinniśmy zacząć od samych siebie - oglądając się na innych, dalej będziemy tkwić w tym samym miejscu. Podejmujemy zatem wyzwanie!

Żyjemy coraz szybciej i coraz intensywniej. Coraz mniej czasu pozostaje nam dla siebie, dla najbliższych, na relaks, hobby etc. Chcemy pomóc to Państwu zmienić - z naszej strony w aspekcie zakupu samochodu. Kto wie, może kogoś to zainspiruje? 🙂

Nasza wizja zmian:

 • VIN w każdym ogłoszeniu [ponieważ nie mamy niczego do ukrycia]: umożliwi Państwu wstępne sprawdzenie samochodu przed pierwszym kontaktem z naszym biurem.
 • WYSIWYG [What-You-See-Is-What-You-Get]: ogłoszenie w 100% zgodne ze stanem faktycznym, czyli tym co Państwo zastaną po przyjeździe.
 • Samochód w pełni opłacony [akcyza, VAT, tłumaczenia, badania techniczne]: pozostaje tylko wizyta w Wydziale Komunikacji.
 • Wpis z przebiegiem oraz informacją nt. bezwypadkowości, bezkolizyjności na dokumencie sprzedaży [fakturze VAT 0% lub VAT 23%].
 1. UWAGA! Bezwypadkowy/bezkolizyjny oznacza samochód, który nie brał udziału w wypadku, kolizji, nie miał naruszonych elementów konstrukcyjnych, wystrzelonych poduszek itp.
 2. Określenia te nie obejmują swoją definicją tzw. szkód parkingowych [zarysowań, wgnieceń, elementów powtórnie malowanych w wyniku wymienionych], wymiany szyby [efekt uszkodzenia kamieniem] etc. Jeśli samochód ma na swoim koncie tzw. szkodę parkingową/wymianę szyby etc. będzie to wyraźnie zaznaczone w treści ogłoszenia. Szanujemy Państwa czas i zaufanie.
 • Kontakt F2F [twarzą-w-twarz] 2 razy [chyba, że klient zażyczy sobie inaczej]: podczas oględzin [ASO] oraz podczas odbioru samochodu. Resztę, dla Państwa wygody, pragniemy załatwić drogą telefoniczną/elektroniczną.
 • Kontakt zwrotny, odpowiedzi na zapytania, e-maile: w ciągu max. 24h; informowanie na bieżąco o postępach [np. jeśli zdecydują się Państwo na finansowanie].
 • Samochód standardowo poddawany zabiegom pielęgnacyjnym z użyciem chemii samochodowej wysokiej jakości [ADBL, Poorboy's World, Swissvax, Renovo etc.] - odbierają Państwo czysty i pachnący samochód. Na życzenie możliwość wykonania bardziej zaawansowanych zabiegów tj. korekta lakieru, powłoka kwarcowa etc. [zakres, czas oraz cena do uzgodnienia].
 • Samochód z pełnym wyposażeniem obowiązkowym [trójkątem, gaśnicą], a dodatkowo także apteczką i kamizelką odblaskową: tak, aby niczego nie zostawić przypadkowi.
 • Samochód z wyposażeniem/elementami z jakim został zakupiony: kluczykami, książkami serwisowymi, instrukcjami obsługi, mapami na płytach DVD etc.
  • Samochód w chwili odbioru zatankowany do pełna, uzupełnione/wymienione* płyny eksploatacyjne: Państwu pozostanie wrócić nim bezpiecznie do domu 🙂

* Jeżeli komputer pokładowy sugeruje wymianę jakiegoś płynu/elementu eksploatacyjnego [olej, filtr, klocki hamulcowe etc.], zostanie to wykonane i udokumentowane zanim samochód trafi do sprzedaży. Standardowo uzupełniamy poziom płynu do spryskiwaczy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące dalszych usprawnień, rozwiązań zarówno ułatwiających jak i przyspieszających cały proces zakupu - tak długo jak przyniesie on oczekiwane przez Państwa efekty, jesteśmy na TAK!

Podsumowując: zmieniamy standardy - Państwu pozostawiamy ich ocenę 🙂